O mnie

Wykształcenie

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (2011). Ukończyłem również Szkołę Prawa Amerykańskiego organizowaną przez Uniwersytet Jagielloński we współpracy z Katolickim Uniwersytetem Ameryki w Waszyngtonie (2010). W czasie studiów reprezentowałem Uniwersytet Jagielloński w konkursie międzynarodowego arbitrażu handlowego Willem C. Vis, uzyskując wyróżnienie drużynowe za odpowiedź na pozew (2011).

Odbyłem aplikację w Warszawie, składając pomyślnie egzamin adwokacki w roku 2015. W trakcie aplikacji uczestniczyłem z sukcesami w konkursach dla aplikantów (symulacjach rozprawy sądowej), zajmując drugie miejsce w ogólnopolskim Konkursie Arbitrażowym Lewiatan (2013) oraz uzyskując indywidualne wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie konstytucyjnym organizowanym przez Stowarzyszenie im. Zbigniewa Hołdy (2014).

O mnie

Doświadczenie zawodowe

Przez 8 lat zdobywałem doświadczenie w dziale postępowań spornych jednej z największych międzynarodowych kancelarii prawnych. Poza działalnością na rzecz klientów biznesowych, angażowałem się z sukcesami w sprawy pro bono we współpracy z Helsińską Fundacją Praw Człowieka. W związku z osiągnięciami na polu zawodowym zostałem nominowany do nagrody „Rising Stars – liderzy jutra” wręczanej przez Wolters Kluwer Polska i „Dziennik Gazetę Prawną”.

Działalność ekspercka

Prowadzę działalność ekspercką w ramach Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego.

Języki

Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim i angielskim.

Dowiedz się, jak prawo może pomóc w rozwoju twojego biznesu.

Umów spotkanie